Версия для слабовидящих

«Па дарозе»

Паслугі

«Па дарозе»

РУП "Белпошта" аказвае паслугу для насельніцтва "Па дарозе".

Вам трэба тэрмінова перадаць дакументы? Вы пакінулі нешта важнае дома або ў сяброў? Хочаце перадаць падарунак сваякам і блізкім? З дапамогай паслугі "Па дарозе" РУП "Белпошта" даставіць Вашу пасылку ў найкарацейшыя тэрміны!

Паслуга "Па дарозе" аказваецца толькі фізічным асобам. Выдача пасылак праводзіцца ў вылучаных аб'ектах паштовай сувязі Рэспублікі Беларусь. Прыём пасылак у г. Мінску ажыццяўляецца ў аддзяленні паштовай сувязі № 60 (вул. Вакзальная, 22). Таксама скарыстаць дадзеную паслугу магчыма не выходзячы з дома. У г. Мінску аформіць заяўку можна па тэлефонах: 222-72-18, 222-71-52.

Паслуга "Па дарозе" аказваецца па даступныхтарыфах.

Час прыёму адпраўленняў «Па дарозе» ў аддзяленні паштовай сувязі Мінск-60 (вул. Вакзальная, 22) і прыбыцця ў пункт прызначэння

УВАГА! У табліцы прынятыя скарачэнні: ПА — паштовыя адпраўленні.

Месца прыёму паштовага адпраўлення (далей — ПА) "Па дарозе": аддзяленне паштовай сувязі № 60 Мінска.

Адрас: вул. Вакзальная, 22. Тэлефон: 8 (017) 222-93-51

Назва АПС месца прыёму адпраўленняў "Па дарозе"

Назва пункта прызначэння

Дні і час прыёму адпраўленняў "Па дарозе" ў АПС-60 г. Мінска

Час прыбыцця аўтатранспарту ў месца прызначэння

Рэжым працы аб’екта паштовай сувязі, дзе можна атрымаць адпраўленне

Адрас аб’екта паштовай сувязі, па якім можна атрымаць адпраўленне "Па дарозе", і нумар тэлефона АПС месца выдачы

Мінск-60, вул. Вакзальная, 22 8(017) 222-93-51

Брэсцкая вобласць

Баранавічы

панядзелак-пятніца

8: 30 — 14: 00

19: 20

панядзелак-пятніца

9: 00-13: 00

14: 00-18: 00

субота

9: 00-13: 30

Баранавічы-2,

вул. Фралянкова, 7Б 8(0163) 67-06-90

панядзелак-пятніца

14: 00 — 19: 30

2: 40

наступнага дня

субота

9.00-12.20

3: 20

наступнага дня

Бяроза

панядзелак-пятніца

8: 30 — 14: 00

0: 15

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-19: 00

субота:

8: 00-17: 00

нядзеля

9: 00-14: 00

Бяроза-4,

вул. Леніна, 72

8(01643) 3-99-54

панядзелак-пятніца

14: 00 — 19: 30

3: 15

наступнага дня

субота

9.00-12.30

20: 15

Брэст

панядзелак-пятніца

8: 30 — 14: 00

2: 45

наступнага дня

панядзелак-пятніца

9: 00-14: 00

15: 00-20: 00

субота

9: 00-14: 00

15: 00-17: 00

Брэст-4, Прывакзальная плошча

8(0162) 57-40-91

панядзелак-пятніца

14: 00 — 19: 30

5: 30

наступнага дня

субота

9.00-12.30

22: 45

Пінск

панядзелак-пятніца

8: 00 — 19: 30

4: 55

наступнага дня

панядзелак-субота

8: 00-19: 00

Пінск (участак апрацоўкі, сартавання пошты), вул. Чыгуначная, 13

8(01656) 5-55-83

Віцебская вобласць

Віцебск

панядзелак-пятніца

8: 30 — 14: 00

23: 50

панядзелак-пятніца

8: 00-19: 00

субота:

9: 00-17: 00

нядзеля

10: 00-16: 00

Віцебск-1,

вул. Касманаўтаў, 6

8(0212) 61-64-22

панядзелак-пятніца

14: 00 — 19: 30

3: 40

наступнага дня

субота

9.00-17.30

10: 05

наступнага дня

Глыбокае

панядзелак-пятніца

8: 30 — 14: 00

19: 55

панядзелак-пятніца

9: 00-18: 00

субота:

9: 00-17: 00

нядзеля

9: 00-14: 00

Глыбокае-3,

вул. Леніна, 8

8(02156) 5-37-72

панядзелак-пятніца

14: 00 — 19: 30

1: 30

наступнага дня

субота

9.00-17.00

6: 05

наступнага дня

Орша

панядзелак-пятніца

8: 30 — 17: 00

23: 20

панядзелак-нядзеля

8: 00-12: 00

15: 00-21: 00

Участак апрацоўкі, сартавання і дастаўкі паштовых адпраўленняў

г. Орша, Прывакзальная плошча

(вул. Пакгаўзная, 7)

8(0216) 54-02-76

панядзелак-пятніца

17: 00 — 19: 30

1: 50

наступнага дня

Полацк

панядзелак-пятніца

8: 30 — 14: 00

21: 30

панядзелак-пятніца

9: 00-18: 00

субота, нядзеля

9: 00-15: 00

Полацк-14,

вул. Кастрычніцкая, 38

8(0214) 46-77-86

панядзелак-пятніца

14: 00 — 19: 30

3: 30

наступнага дня

субота

9.00-17.30

7: 55

наступнага дня

Гомельская вобласць

Гомель

панядзелак-пятніца

8: 30 — 15: 30

23: 40

панядзелак-пятніца

8: 00-20: 00

субота

10: 00-18: 00

нядзеля

10: 00-16: 00

Гомель-44,

вул. Курчатава, 2

8(0232) 79-68-04,

33-53-94

панядзелак-пятніца

15: 30 — 19: 30

4: 10

наступнага дня

субота

9.00-17.30

6: 55

наступнага дня

Жлобін

панядзелак-пятніца

8: 30 — 15: 30

21: 25

панядзелак-пятніца

9: 00-19: 00

субота

9: 00-16: 00

нядзеля

10: 00-15: 00

Жлобін-7,

вул. Першамайская, 76

8(02334) 3-01-08

панядзелак-пятніца

15: 30 — 19: 30

1: 45

наступнага дня

субота

9.00-17.30

4: 50

наступнага дня

Калінкавічы

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

3: 35

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-19: 00

субота

8: 00-16: 00

нядзеля

10: 00-14: 00

Калінкавічы-3,

пл. Леніна, 3

8(02345) 4-00-22

Мазыр

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

4: 30

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-19: 00

субота

9: 00-17: 00

нядзеля

10: 00-14: 00

Мазыр-7,

вул. Ленінская, 34

8(0236) 25-04-41

Гродзенская вобласць

Ваўкавыск

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

5: 45

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-20: 00

субота

9: 00-17: 00

нядзеля

9: 00-15: 00

Ваўкавыск-6,

вул. Савецкая, 13

8(01512) 4-57-73

Гродна

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

6: 20

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-20: 00

субота, нядзеля

8: 00-14: 00

Гродна-4,

вул. Будзёнага, 23

8(0152) 72-22-71

субота

9.00-17.30

6: 25

наступнага дня

Зэльва

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

5: 05

наступнага дня

панядзелак-пятніца

9: 00-18: 00

субота

9: 00-16: 00

Зэльва-2,

вул. Савецкая, 33

8(01564) 2-41-31

Ліда

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

3: 30

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-19: 00

субота

9: 00-17: 00

нядзеля

10: 00-16: 00

Ліда-1,

вул. Труханава, 12а

8(0154) 52-83-58,

52-12-03

субота

9.00-17.30

3: 40

наступнага дня

Ашмяны

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

5: 35

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-19: 00

субота, нядзеля

9: 00-16: 00

Ашмяны-3,

вул. Савецкая, 97

8(01593) 4-52-11

Слонім

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

4: 10

наступнага дня

панядзелак-пятніца

9: 00-19: 00

субота

9: 00-17: 00

нядзеля

10: 00-15: 00

Слонім-9,

вул. Маякоўскага, 7

8(01562) 6-53-95,

6-53-96

Смаргонь

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

4: 30

наступнага дня

панядзелак-пятніца

9: 00-19: 00

субота, нядзеля

9: 00-16: 00

Смаргонь-2,

вул. Танкістаў, 1

8(01592) 2-22-11

Шчучын

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

5: 00

наступнага дня

панядзелак-пятніца

9: 00-19: 00

субота

9: 00-15: 00

нядзеля

9: 00-14: 00

Шчучын-3,

вул. 17 Верасня, 2

8(01514) 2-55-31

субота

9.00-17.30

5: 05

наступнага дня

Мінская вобласць

Барысаў

панядзелак-пятніца

8: 30 — 17: 00

20: 35

панядзелак-пятніца

8: 00-19: 00

субота

8: 00-17: 00

нядзеля

9: 00-17: 00

Барысаў-5,

вул. Працы, 5

(чыг. вакзал)

8(0177) 94-17-06

панядзелак-пятніца

17: 00 — 19: 30

3: 20

наступнага дня

субота

9.00-17.00

20: 15

Вілейка

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

5: 00

наступнага дня

панядзелак-субота

9: 00-18: 30

нядзеля

9: 00-15: 00

Вілейка-4,

вул. 17 Верасня, 30

8(01771) 3-47-45

Валожын

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

3: 15

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-18: 00

субота

8: 00-17: 00

нядзеля

10: 00-14: 00

Валожын-1,

вул. 1 Мая, 3

8(01772) 6-13-85

Дзяржынск

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

3: 20

наступнага дня

панядзелак-субота

9: 00-18: 30

нядзеля

9: 00-15: 00

Дзяржынск-2,

вул. Талстога, 4

8(01716) 9-33-84

Клецк

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

7: 45

наступнага дня

панядзелак-субота

9: 00-18: 00

нядзеля

10: 00-14: 00

Клецк-1,

вул. Маякоўскага, 3

8(01793) 6-94-42

Капыль

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

6: 35

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-18: 00

субота

8: 00-17: 00

нядзеля

9: 00-14: 00

Капыль-2,

вул. Партызанская, 2

8(01719) 2-47-27

Лагойск

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

5: 55

наступнага дня

панядзелак-субота

8: 00-18: 00

нядзеля

8: 00-13: 00

Лагойск-1,

вул. Цімчука, 1

8(01774) 2-32-49

субота

9.00-16.00

18: 30

Мар’іна Горка

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

3: 55

наступнага дня

панядзелак-пятніца

9: 00-18: 30

субота

9: 00-16: 30

М.Горка-4,

вул. Новая Зара, 35А

8(01713) 2-09-35

Маладзечна

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

3: 50

наступнага дня

панядзелак-субота

8: 00-19: 00

нядзеля

9: 00-13: 00

Маладзечна-6,

вул. Прытыцкага, 18

8(0176) 50-61-66,

50-61-06

Нясвіж

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

5: 35

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-18: 00

субота, нядзеля

9.00-14: 00

Нясвіж-3,

вул. Ленінская, 10

8(01770) 2-43-72

Слуцк

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

4: 15

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-20: 00

субота

8: 00-17: 00

нядзеля

8: 00-15: 00

Слуцк-9,

вул. Багдановіча, 2

8(01795) 4-70-13,

4-70-28

Смалявічы

панядзелак-пятніца

8: 30 — 17: 00

19: 35

панядзелак-пятніца

9: 00-19: 00

субота

9: 00-18: 00

Смалявічы-1,

вул. Савецкая, 120

8(01776) 2-25-11

панядзелак-пятніца

17: 00 — 19: 30

5: 10

наступнага дня

субота

9.00-17.00

19: 15

Салігорск

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

5: 25

наступнага дня

панядзелак-субота

9: 00-20: 00

нядзеля

9: 00-16: 00

Салігорск-7,

вул. Казлова, 31

8(01742) 31-29-85

Стоўбцы

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

4: 35

наступнага дня

панядзелак-субота

8: 30-18: 00

нядзеля

9: 00-14: 30

Стоўбцы-3,

вул. Сацыялістычная, 21

8(01717) 7-83-02,

7-83-04

Чэрвень

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

5: 00

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-18: 00

субота, нядзеля

8: 00-15: 00

Чэрвень-2,

вул. Барыкіна, 60А

8(01714) 2-99-51

Магілёўская вобласць

Бабруйск

панядзелак-пятніца

8: 30 — 15: 30

20: 10

панядзелак-пятніца

8: 00-20: 00

субота

9: 00-17: 00

нядзеля

9: 00-15: 00

Бабруйск-27,

вул. Мінская, 21

8(0225) 43-53-61

панядзелак-пятніца

15: 30 — 19: 30

4: 20

наступнага дня

субота

9.00-17.00

2: 45

наступнага дня

Крычаў

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

5: 10

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-18: 00

субота

8: 00-16: 00

Крычаў-8,

вул. Савецкая, 44

8(02241) 5-28-08

Магілёў

панядзелак-пятніца

8: 30 — 15: 30

22: 25

панядзелак-пятніца

8: 00-20: 00

субота, нядзеля

9: 00-16: 00

Магілёў (участак цэнтралізаванага абслугоўвання кліентаў),

вул. Першамайская, 28

8(0222) 22-77-64,

22-18-37

субота

9.00-17.00

5: 25

наступнага дня

Мсціслаў

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

5: 50

наступнага дня

панядзелак-пятніца

9: 00-18: 00

субота

8: 00-15: 00

Мсціслаў-3,

вул. Пралетарская, 61

8(02240) 2-15-62

Асіповічы

панядзелак-пятніца

8: 30 — 15: 30

19: 00

панядзелак-пятніца

8: 00-18: 00

субота

8: 00-15: 00

нядзеля

10: 00-13: 00

Асіповічы-5,

Інтэрнацыянальная, 5

8(02235) 5-20-47

панядзелак-пятніца

15: 30 — 19: 30

3: 20

наступнага дня

субота

9.00-17.30

1: 45

наступнага дня

Чэрыкаў

панядзелак-пятніца

8: 30 — 19: 30

5: 10

наступнага дня

панядзелак-пятніца

8: 00-18: 00

субота

8: 00-15: 00

нядзеля

9: 00-13: 00

Чэрыкаў-2,

вул. Болдзіна, 33

8(